Kommode, overgang, 1700-tallet.

143273. Kommode, overgang, 1700-tallet.

Med fem skuffer. Længde 107, bredde 50, højde 84 cm.

Slitage og skader, liste dele mangler, solbleget, renoveret og suppleret.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 973