PAUL JONZE. signeret og dateret -33.

142960. PAUL JONZE. signeret og dateret -33.

malet på Panel 24 x 27,5 cm.

Slitage, Panel med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

malet på Panel 24 x 27,5 cm.

Slitage, Panel med revner.

Antal besøg: 1.451