SPEJL, empire, forgyldt og bronze, 1800-tallet.

14292. SPEJL, empire, forgyldt og bronze, 1800-tallet.

135 x 71 cm.

Slitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

135 x 71 cm.

Slitage, mindre skader.

Antal besøg: 908