VÆGUR, Art Nouveau, århundredeskiftet 1900.

142843. VÆGUR, Art Nouveau, århundredeskiftet 1900.

Nøgle og pendul fås. Højde ca 92 cm.

Dekorationsdele mangler, finerskader, slitage, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 583