MADELEINE PYK. Farveætsning.

MADELEINE PYK. Farveætsning.
1428049. MADELEINE PYK. Farveætsning.

Stockholm motiv. Signeret og nummereret 17/60 ex. 25x32 cm.

Mindre Overfladeslitage. Oramad.

Kunstner/designer

Madeleine Pyk (Født 1934)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Madeleine Pyk (Født 1934)

Antal besøg: 469