BARVAGN, funkis, 1930'erne.

BARVAGN, funkis, 1930'erne.
142735. BARVAGN, funkis, 1930'erne.

Motorhjelm birk med detaljer i hvidmetal Længde: 77,5 cm Bredde: 44 cm Højde: 64 cm.

Slitage, ridser, mærker. Gummiet på hjulene er tørt og slidt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.206