BAKKE, nysølv, AG Dufva, trold omkring 1900.

142394. BAKKE, nysølv, AG Dufva, trold omkring 1900.

75 x 47 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

75 x 47 cm.

Slitage og ridser.

Antal besøg: 873