VAS, glas, sandsynligvis "The Cloud", Simon Gate, første halvdel af det 20. århundrede.

142362. VAS, glas, sandsynligvis "The Cloud", Simon Gate, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 21,5 cm. Ikke udpeget.

Brugsslitage og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 21,5 cm. Ikke udpeget.

Antal besøg: 1.189