FIGUR, keramik, Hjorte, Keramos Wien, 20. århundrede.

142014. FIGUR, keramik, Hjorte, Keramos Wien, 20. århundrede.

Længde 34,5, højde 30 cm.

Mindre slitage, mindre glasskader / Kantstødt i bagkant af underlag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 34,5, højde 30 cm.

Antal besøg: 4.082