DESK MED HURTSAR, engelsk stil, 20. århundrede.

141785. DESK MED HURTSAR, engelsk stil, 20. århundrede.

Skuffer med skuffer. Skive beklædt med læder. Hjulskiver.
Længde 105,5, bredde 57,5, højde 75,5 cm.

Slitage, skader, afvisning af skivens forkant, ridser, pletter / malingspletter.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 656