Kommode MED STENPLAD, gustaviansk stil, 20. århundrede.

141755. Kommode MED STENPLAD, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Tre skuffer. Mahogni.
Længde 96, bredde 48,5, højde 83 cm.

Slitage, ridser, finerskader, tre strimler i overkant af fødder mangler. Skær med Kantstødt og ridser.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tre skuffer. Mahogni.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 642