KNIV, samarbejde, klinge signeret IMP.

141633. KNIV, samarbejde, klinge signeret IMP.

Samlet længde 22,5 cm Ifølge oplysninger købt i de svenske fjelde i 1930'erne / 40'erne.

Mindre slitage, klinge med hak.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.133