ARNOLD ERES. Olie på Panel.

ARNOLD ERES. Olie på Panel.
1416265. ARNOLD ERES. Olie på Panel.

Stilleben med frugter og kande. Signeret Eres. 49x59 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 563