CHIFFONJÉ, slutningen af det 19. århundrede.

14130. CHIFFONJÉ, slutningen af det 19. århundrede.

Dels i rodfiner. Længde 102, bredde 45, højde 130 cm.

Slitage og tørre revner. Låsen til skriveklappen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 536