CHIFFONJÉ, nyrenæssance, slutningen af 1800-tallet.

14071. CHIFFONJÉ, nyrenæssance, slutningen af 1800-tallet.

Nøgler er tilgængelige. Længde 97, bredde 52, højde 122 cm.

Slitage, ridser. Renoveret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 848