Kommode, med stenplade, Louis XVI stil, 20. århundrede.

140588. Kommode, med stenplade, Louis XVI stil, 20. århundrede.

Nyreformet. Længde 61, bredde 36, højde 73 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 504