SEKRETÆR, art deco, formentlig Erik Chambert, 1930'erne.

14050. SEKRETÆR, art deco, formentlig Erik Chambert, 1930'erne.

Nøgle fås, længde 104, bredde 45, højde 123 cm.

Slitage, en hylde mangler, en hylde suppleret, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.066