Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Kunst
Grafik
ACKE OLDENBURG. litografi, signeret og dateret 1991, 294/350.
139811. ACKE OLDENBURG. litografi, signeret og dateret 1991, 294/350.
ca 80 x 60 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
ca 80 x 60 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
5.026