BOWL Glass, Bertil Vallien, Kosta Boda.

139546. BOWL Glass, Bertil Vallien, Kosta Boda.

Polykrom indretning i form af striber og prikker. Signeret forneden og med nummereringen 5843. Højde 10,5 cm, diameter ca. 14 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.156