Kommode, gustaviansk stil, 20. århundrede.

139345. Kommode, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Højde 81 cm Længde 96,5 cm Bredde 48 cm.

Uvæsentligt slid, små mærker.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt slid, små mærker.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 694