DESK, med persienner, første halvdel af det 20. århundrede.

138908. DESK, med persienner, første halvdel af det 20. århundrede.

Mahogni. Længde 168 bredde 100 højde 133 cm.

Slitage, ridser og skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og skader.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 3.818