ÅKE HOLM. træsnit, 4 stk, signeret og nummereret.

13871. ÅKE HOLM. træsnit, 4 stk, signeret og nummereret.

Største mål 28,5 x 19 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Man mangler nummerering.

Kunstner/designer

Åke Holm (1900–1980)

Få foretaget en gratis vurdering!

Største mål 28,5 x 19 cm.

Kunstner/designer

Åke Holm (1900–1980)

Antal besøg: 1.053