BÆNK, 18/1900-tallet.

BÆNK, 18/1900-tallet.
138407. BÆNK, 18/1900-tallet.

Udskåret dekoration, udskæringer, længde 110, bredde 42, højde 50 cm.

Reparationer, pude mangler. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
138407. BÆNK, 18/1900-tallet.

Antal besøg: 1.056