PLUNTA, Mercedes, anden halvdel af det 20. århundrede.

137522. PLUNTA, Mercedes, anden halvdel af det 20. århundrede.

Højde ca 19,5 cm.

Brugsslitage, prop med skade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 19,5 cm.

Brugsslitage, prop med skade.

Antal besøg: 1.468