JUSSI MÄNTYNEN. Skulptur, gips, signeret, dateret 1947.

13596. JUSSI MÄNTYNEN. Skulptur, gips, signeret, dateret 1947.

Højde ca 43 cm.

Håret revner. Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 43 cm.

Håret revner. Kantstødt.

Antal besøg: 1.295