Sæt , 9 dele, 1900-/2000-tallet.

13588. Sæt , 9 dele, 1900-/2000-tallet.

Tønde, klart glas og blåtonet glas, Orrefors, diameter 28 cm.
Vase, signeret, Italien, højde ca. 8 cm.
5 vaser, inklusive Orrefors.
2 flasker med prop.

Brugsslitage. Enkelt Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

5 vaser, inklusive Orrefors.
2 flasker med prop.

Antal besøg: 950