LYSTAGER, 1 par, til 6 lys hver, 20. århundrede.

13534. LYSTAGER, 1 par, til 6 lys hver, 20. århundrede.

Messing. Højde 70 cm.

Løse dele. Dekorationsdele mangler. Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Messing. Højde 70 cm.

Antal besøg: 729