AXEL LIND. Twilight time, olie på lærred, signeret.

134929. AXEL LIND. Twilight time, olie på lærred, signeret.

ca 50 x 20 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Axel Lind (1907–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 50 x 20 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Axel Lind (1907–2011)

Antal besøg: 1.178