VINDMØLLE til have, 20. århundrede.

1345686. VINDMØLLE til have, 20. århundrede.

Højde 130, bredde, 110 cm.

Brugsslitage, enkelte småskader forekommer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 130, bredde, 110 cm.

Antal besøg: 3.918