BARSKAB, med belysning, 1950'erne.

1345071. BARSKAB, med belysning, 1950'erne.

Mahogni.
To låger med spejlglas bag og en glashylde.
Skive med løs glasskive.
Længde 66, bredde 38, højde 90 cm.

Brugsslitage, mindre stødmærker og skader. Der mangler en nøglebøsning. En nøglebøsning løs. En glasholder med en revne. Låsen er let defekt Spejlglas med indgraveret navn. Belysningen virkede på tidspunktet for katalogiseringen. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mahogni.
Skive med løs glasskive.

Antal besøg: 1.661