FIGURGRUPPE, Mother Love, Gustavsberg, 1928.

133945. FIGURGRUPPE, Mother Love, Gustavsberg, 1928.

Signeret F. Greiner, Højde ca. 37 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.281