Sæt BØGER, 6 stk. 18. og 20. århundrede.

13353. Sæt BØGER, 6 stk. 18. og 20. århundrede.

Blandt andre Oscar II og hans tid, Meyers Håndatlas, Svensk Marker, Bellmans skrifter 1-3 og Decameron (1924) mm.

Slitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader.

Antal besøg: 907