Sæt , 3 dele, Herunder Nils Landberg, Orrefors, 1900-tallet.

13324. Sæt , 3 dele, Herunder Nils Landberg, Orrefors, 1900-tallet.

Potte / isspand, Nils Landberg, Orrefors, Højde 19,5 cm.
Kande, Højde 18,5 cm.
Oval skål, længde 25 cm, højde 9,5 cm.
Ingen af genstandene er signerede.

Mindre slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kande, Højde 18,5 cm.

Mindre slitage, ridser.

Antal besøg: 3.797