SKIBETS RAT, ældre model.

SKIBETS RAT, ældre model.
1329805. SKIBETS RAT, ældre model.

ca ø 50 cm med håndtag 77 cm Proveniens skonnert fra Norrköping.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 550