VETTAR, 2 stk, Alfåglar, han og hun, sign.

13252. VETTAR, 2 stk, Alfåglar, han og hun, sign.

Signeret Lars U Österman 1989.
Længde henholdsvis 33 og 40 cm.

Uvæsentligt slid. Reparation af malingsflager.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.465