MINIATURE CHIFFON, fyrretræ, 1800-tallet.

13240. MINIATURE CHIFFON, fyrretræ, 1800-tallet.

Med skuffeinteriør, længde 41, bredde 21,5, højde 45 cm.

Slitage, skader, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 798