RING, 23k guld med diamant ca 0,27ct, dateret 1876. Vægt 6,7g.

13237. RING, 23k guld med diamant ca 0,27ct, dateret 1876. Vægt 6,7g.

Ældre slebet diamant.
Ringstørrelse ca 16.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ældre slebet diamant.
Ringstørrelse ca 16.

Brugsslitage.

Antal besøg: 798