ELISABETH OHLSON WALLIN. "Voldshandlingen". Farvefotografering 1/20. Signeret og dateret 5. december 2006.
13234. ELISABETH OHLSON WALLIN. "Voldshandlingen". Farvefotografering 1/20. Signeret og dateret 5. december 2006.
Fra udstillingen ["In hate we trust"] (http://www.ohlson.se/utstallningar_inhatewetrust.htm). Produceret i 2007 og premiere på Norrköping City Museum. 124 x 186.