CUTTER, Sverige, m / 1748-1856, til infanteritræning.

132075. CUTTER, Sverige, m / 1748-1856, til infanteritræning.

Klingens længde er 62,5 cm.

Slitage, mærker, hak i klingen, skrue mangler, kar mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Klingens længde er 62,5 cm.

Antal besøg: 1.234