PLADEDANSER 8 stk, Bla Mazetti, Cloetta mm. 1900-tallet.

13192. PLADEDANSER 8 stk, Bla Mazetti, Cloetta mm. 1900-tallet.

Blikspand medfølger, største mål; længde 23, bredde 22, højde 24 cm.

Slitage, skader, glastrin mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.365