KATTE & HUNDFIGURER mm., 12 dele, 20. århundrede.

13176. KATTE & HUNDFIGURER mm., 12 dele, 20. århundrede.

Blåt glas, bronze, træ, ben osv. ... maksimal længde / højde; 14 og 6 cm.

Skader, slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skader, slitage.

Antal besøg: 886