ÆSKE 2 stk, 1800-tallet.

ÆSKE 2 stk, 1800-tallet.
13164. ÆSKE 2 stk, 1800-tallet.

Æske med udskåret dekoration af Romeo og Julie, en med messingbeslag, største mål længde 28, bredde 22, højde 10 cm.

Slid, en nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid, en nøgle mangler.

Antal besøg: 898