131588. Sæt PORCELÆN, 6 dele, "Cobalt", Karin Björquist og "Cordon Bleu", Stig LIndberg, Gustavsberg.
4 tekopper med underkop, Cobalt, Gustavsberg.
Ovnfad, Cordon Bleu, Gustavsberg, længde 32,5 cm.
Gulerod med låg, Cordon Bleu, Gustavsberg, diameter 18 cm.
Brugsslitage, ridser, ovnform med pletter.