Sæt PORCELÆN, 6 dele, "Cobalt", Karin Björquist og "Cordon Bleu", Stig LIndberg, Gustavsberg.

131588. Sæt PORCELÆN, 6 dele, "Cobalt", Karin Björquist og "Cordon Bleu", Stig LIndberg, Gustavsberg.

4 tekopper med underkop, Cobalt, Gustavsberg.
Ovnfad, Cordon Bleu, Gustavsberg, længde 32,5 cm.
Gulerod med låg, Cordon Bleu, Gustavsberg, diameter 18 cm.

Brugsslitage, ridser, ovnform med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.701