CORNISCH, 1800-tallet.

CORNISCH, 1800-tallet.
131069. CORNISCH, 1800-tallet.

Mahogni, udskåret dekoration med blomsterornament.
Længde ca 200 cm.

Ridser og slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 200 cm.

Ridser og slid.

Antal besøg: 1.385