HERRE Armbåndsur, Omega Automatic Seamaster, urkasse 14 karat guld.

130792. HERRE Armbåndsur, Omega Automatic Seamaster, urkasse 14 karat guld.

Urskive, diameter ca. 3 cm.
Led i forgyldt metal, strækbar.

Slitage, pletter, ridser. Muligvis revner i glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Urskive, diameter ca. 3 cm.

Antal besøg: 1.578