SOFFBORD, England, 1900-tallet.

13070. SOFFBORD, England, 1900-tallet.

Skilt mærket "Made in England Length" Længde 86, bredde 69, højde 56 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 462