SOVEVÆRSBORD, 1 par, BORD, engelsk stil, 1900-tallet.

13057. SOVEVÆRSBORD, 1 par, BORD, engelsk stil, 1900-tallet.

Sengebord med hver to skuffer i kanten. Højde 66-70 cm.

Slitage, reparationer og skader. Reol mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 797