VANDTØNDE, kobber, JF Engman Hallstavik, omkring 1900.

130230. VANDTØNDE, kobber, JF Engman Hallstavik, omkring 1900.

På benstilling. Dekor af løve mascaroni. Højde ca 66 cm.

Slitage, ridser og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og buler.

Antal besøg: 2.603