SOFA med vipper, 20. århundrede.

13021. SOFA med vipper, 20. århundrede.

Grøn. Længde 190 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Grøn. Længde 190 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.818