STOL, plast, "Trivas", Thomas Eriksson, PS Collection, IKEA, designet i 1995.

1301792. STOL, plast, "Trivas", Thomas Eriksson, PS Collection, IKEA, designet i 1995.

Ved fodlængde 118, bredde 68 cm. Højde 75 cm.

Slitage, pletter, ridser, mindre skader. Løse hynder med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.178